Hostel Witt – skorzystaj z sali konferencyjnej

Witt Hostel, Warszawa to 10-piętrowy budynek z salą konferencyjną na każdym piętrze. Został zbudowany w 1881 roku i został ponownie otwarty w 2011 roku.

To warszawska kamienica o nazwie Witt Hostel. Został zbudowany pod koniec XIX wieku i został przekształcony w salę konferencyjną.

Mamy okazję na nowo wymyślić nasze biuro. Może to być sala konferencyjna lub stół konferencyjny. Może to być wynajęta sala konferencyjna lub w kamienicy. Możemy nawet wykorzystać salę konferencyjną na spotkania pracowników lub sesje pracy twórczej.

Hostel Witt to niedrogi hotel położony w Warszawie, stolicy Polski. Jest uważany za jeden z najpopularniejszych hoteli w Warszawie. Hotel posiada innowacyjny design, który wyróżnia go spośród innych podobnych hoteli w Europie.

Hostel Witt to najstarszy hostel w Warszawie. Budynek powstał w 1884 roku i na przestrzeni lat ulegał zmianom. W latach 80-tych został przekształcony w salę konferencyjną z całkowicie przeszkloną ścianą od strony ulicy, dzięki czemu stał się nowoczesnym hotelem.

Warszawa jest stolicą Polski. Wielu turystów wyjeżdża tam na krótkie wakacje, a potem wraca do swoich codziennych zajęć. Sala konferencyjna znajduje się w podziemiach hostelu Witt, który jest kamienicą w centrum Warszawy. Posiada cztery pojedyncze łóżka, wiele krzeseł i stołów oraz wszystko, co potrzebne do komfortowego pobytu w hostelu.

Nie możemy wspomnieć o hostelu, który nie posiada sali konferencyjnej. A jeśli mówimy o Warszawie, nie sposób nie wspomnieć o hostelu Witt. Dlatego wspominamy o tym we wstępie.

Tak naprawdę Witt Hostel to jeden z najsłynniejszych warszawskich hoteli – jeden z najstarszych i najczęściej używanych przez Polaków hosteli. Został zbudowany w latach 1936-1939 i słynął z historycznej architektury – tak bardzo, że stał się miejscem kultowym i figuruje na wielu mapach turystycznych. Ale nawet bardziej niż jego historia (i mnóstwo śmierdzących łazienek).

Hostel Witt to stara kamienica w samym sercu Warszawy. Został zbudowany w XIX wieku.

Osoby, które tam przebywają, mają długą historię odwiedzania go. W obecnej formie Hostel Witt na przestrzeni lat był kilkakrotnie modyfikowany.

Sala konferencyjna znajduje się na parterze i może pomieścić 28 osób. Został zaprojektowany w 1992 roku przez Stanisława Kaczmarka i jego żonę, którzy później zbudowali własną firmę, ale ostatecznie opuścili ją i zajęli się samodzielnymi architektami. Wystrój sali konferencyjnej został zainspirowany architekturą krajową (głównie z Europy Wschodniej). Podąża za typowym europejskim stylem z minimalizmem i minimalnymi meblami, które mogą służyć jako siedzenia lub stoły.

Przed stołem zostaną ustawione dwa krzesła wyposażone w porty USB, na których ludzie będą mogli odpocząć, gdy będą musieli usiąść dłużej niż godzinę. Każde krzesło będzie służyło jednej osobie, ale istnieje możliwość siedzenia maksymalnie.

Hostel Witt znajduje się w centrum Warszawy. Jest to kamienica, więc można by powiedzieć, że jest to również kawalerka z biurem.

Nie jest to jednak zwykła sala konferencyjna. Sala konferencyjna została zaprojektowana na wzór starej kamienicy. Stół konferencyjny idealnie wpasowuje się w przestrzeń i nadaje miejscu ciepły klimat. Nie ma ścian i okien, wszystko jest oddzielone zasłonami. Wesołe plakaty stanowią inspirację dla projektantów, architektów i projektantów wnętrz.

„Witt Hotel + Conference” został zaprezentowany na Międzynarodowym Tygodniu Designu (IDW) w Paryżu w marcu 2017 roku w imieniu hotelarza Witt Hostel of Warsaw (Polska).