Hostel Witt – skorzystaj z sali konferencyjnej

Hostel Witt to pierwszy hostel oferujący w Katowicach specjalną salę konferencyjną. Nasz komfortowy, nowoczesny hotel oferuje swoim gościom doskonałe udogodnienia, takie jak sale szkoleniowe i sale konferencyjne najwyższej jakości. Mieszkańcy hostelu oraz podróżujący mogą również korzystać z sali konferencyjnej na całodobowe szkolenia, spotkania biznesowe i spotkania rodzinne.

Sala konferencyjna hostelu Witt oferuje swoim gościom wygodne miejsce do wykonywania obowiązków biznesowych i spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Dzięki możliwości dostosowania przestrzeni do 16 osób i uzupełniającego sprzętu audio-wizualnego, sala jest idealna do organizacji kiosku informacyjnego, szkolenia, małych imprez i prezentacji. Sala wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt do prezentacji multimedialnych oraz komputer osobisty z dostępem do szybkiego internetu i wi-fi.

Szanowni Państwo, jeśli planujecie Państwo otoczyć swoje spotkanie lub szkolenie profesjonalną atmosferą przy jednoczesnym zapewnieniu jego uczestnikom wygody, zalecamy skorzystanie z nasze sali konferencyjnej hostelu Witt! Zapraszamy!

Hostel Witt oferuje doskonałą salę konferencyjną, która idealnie nadaje się do przeprowadzenia konferencji, treningu czy spotkania biznesowego. Do dyspozycji gości jest specjalnie zaprojektowana budowla z czterema salami. Każda z nich wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie i wyposażenia, takie jak projektor do prezentacji, system audiovisualny oraz szeroki wybór mebli biurowych. Co więcej, sala posiada Wi-Fi, co pozwala na łatwe udostępnianie plików i dokumentów przez Internet.

Atrakcyjna lokalizacja oraz profesjonalny personel Hostelu Witt sprawiają, że jest to idealnie miejsce do organizacji zarówno małych, jak i dużych spotkań. Hostel oferuje również szeroką gamę różnych usług dodatkowych, aby zadowolić potrzeby każdego gościa. Jego bogata oferta obejmuje od cateringu po dodatkowy sprzęt audiovisualny, dzięki czemu każde spotkanie może być perfekcyjne i na miarę Twoich oczekiwań.

Jeśli poszukujesz wygodnych warunków do przeprowadzenia ważnego spotkania, politycznego wydarzenia, konferencji prasowej lub spotkania biznesowego – Hostel Witt jest tym miejscem! Ceny są atrakcyjne i naprawdę trudno je przebić!

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca do organizacji konferencji albo ważnego spotkania biznesowego, warto sprawdzić Hostel Witt w Krakowie. Ten stylowy budynek położony jest w samym centrum miasta, a oferuje do dyspozycji nowoczesne i atrakcyjne sale konferencyjne.

Hostel Witt oferuje pięć przestronnych sal z zaawansowaną technologią multimedialną wyposażeniem, która umożliwia profesjonalnie zorganizowane spotkanie. Sale są dostosowane do zarówno spotkań biznesowych, jak i szkoleń czy prezentacji. Sala konferencyjna duża jest w stanie pomieścić nawet 120 osób, posiada w pełni wyposażone centrum mediów i odpowiedni sprzęt do prezentacji. Małe sale mogą pomieścić od 20 do 40 gości.

Organizujący konferencję mogą również skorzystać z usług cateringowych oferowanych przez personel hostelu, co z całą pewnością uatrakcyjni spotkanie. Nad całym przebiegiem spotkania czuwa także zespół profesjonalnych managerów, którzy maja na celu zapewnienie bezproblemowej organizacji zarówno przed, w trakcie i po samym spotkaniu.

Organizując szkolenia lub inne formy spotkań biznesowych należy się w Ambasador Hostel Witt. Tutaj masz gwarancję profesjonalnego podejścia i doskonałego punktu startu do odnoszenia sukcesu.

Hostel Witt, w sercu centrum Warszawy, to bardzo przyjazne miejsce dla turystów. Jeśli szukasz profesjonalnego, ale przyjemnego otoczenia do spotykania się lub organizowania konferencji, Hostel Witt to idealne miejsce. Miejsce oferuje zmodernizowaną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną z fantastycznymi widokami na okolicę.

Sala ma od 3 do 45 miejsc siedzących i jest kompletnie wyposażona, aby pomóc Tobie planować i urzeczywistniać swoje spotkania. Usługa obejmuje: bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, sprzęt audio-wideo oraz techniczną obsługę firmową. Dodatkowo możesz liczyć na profesjonalną obsługę (angielski-polski) i łatwy dostęp do wielu usługow i atrakcji turystycznych.

Hostel Witt to najlepsze miejsce dla organizacji spotkań i konferencji. A jeśli już tam będziesz – sprawdź Menu Lunchowe! Spróbuj potraw z pobliskich restauracji lokalnych, które zapewniają świeże składniki i domowe smaki. Jest też piwniczna restauracja Bar & Kitchen Grandma Wift!